7 kw.

Opłata likwidacyjna

pieniadze

W ostatnich latach często słychać o nasilających się działaniach Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz banków z którymi są powiązane. Za sprawą tej sytuacji Kancelarie Prawne pragną odzyskiwać opłaty likwidacyjne. Wielu prawników w trosce o własnych Klientów zadbało o dobre przygotowanie merytoryczne w tej kwestii.

Duża liczba umów, które były zawarte pomiędzy Towarzystwami Ubezpieczeniowymi a Klientami są niezgodne z prawem. Zawarcie takich doprowadziło do tego, że Ubezpieczyciele zgarniali nawet 99% zgromadzonego kapitału.

Jeżeli więc jesteś konsumentem i znalazłeś się w tego typu sytuacji to pozwól, aby za pomocą prawnika wystąpić o zwrot opłaty likwidacyjnej od Towarzystwa Ubezpieczeniowego.

Gdy jeszcze nie minęło 10 lat od momentu kiedy to rozwiązałeś swoją umowę z Towarzystwem Ubezpieczeniowym to jest szansa na ich odzyskanie. Pamiętaj jednocześnie, że jeśli nie jesteś pewien czy należą Ci się z tego powodu pieniądze to wiele Kancelarii Prawnych robi w tego typu przypadkach bezpłatną analizę sytuacji. Zatem warto zlecić ten problem fachowcowi.